AINULT KORRA AASTAS EESTIS
LIVE NÄDALAVAHETUSE RETRIIT 

Crystal Ra Laksmi-Dittoni & Michael Dittoniga Havailt   

Käivita Havai Shamanism et võimendada Holistilist Küllust, Harmoonilisi Suhteid ja Sisemist Vabadust

 

Koht: Algallika Keskus, Matsalu, Estonia

Algab Reedel 2. augustil kell 16.00 ja lõppeb Pühapäeval 4. augustil 14.30 

Uue Aja 5 aktiveerimise võtit

Mineviku Puhastus

Enne kui saame võtta vastu uut infot on vaja puhastada eest vana mis enam ei sobi. Olenemata sellest kui palju oled iseendaga tööd teinud jagame sinuga imelisi Havai ja Uue Aja Tehnikaid kas ja kuidas oma vanasid prügikaste tühjendada ja uuele ruumi teha nii et sinu uus peatükk saab alata! Teeme läbi mitmeid praktilisi protsesse mida saad kasutada oma elus ka hiljem!

Wantra

Wantra on Crystal Ra poolt loodud veeteraapia, mis aktiveerib su peamise 4 elemendi mootori. Läbi Wantra grupiteraapia sügavlõdvestume, sulatame oma sisemist jääd ja aktiveerime nii voolamise kui ka külluse raku tasanditel ja taassünnime uude teadlikkusse ning kaasame sellesse protsessi ka Havai kristall- ja kuldenergiad nii nagu ka metsikud delfiinid ja vaalad.

Teadlikud Suhted ja Sisemine Vabadus

Õpi kuidas teadlikult hakata looma suhteid nii iseendaga kui ka teistega ning kuidas vaid läbi selle muutuse saad muuta tervet oma elu! Kohtume ka sinu sisemise perekonnaga, kelle muutused loovad samuti su ellu rohkem vabadust ja võimalusi! Havai shamanism annab mitmeid nippe kas ja kuidas ennast paremini keskmes hoida ja oma unistuste suhteid luua!

Külluse Ratta aktiveerimine

Uue Aja üks suurimatest nurgakividest on Külluse Ratas. Külluse Ratta keskmine mutter on Seksuaalsus ja lisatuna ka suhted, tervis, elülesanne ja küllus. Saame kogemuse kuidas Uue Aja Küllus on holistiline ja kuidas seda täielikult oma elus käivitada. Vaatame ka mida Havailased teevad selleks et küllust luua?

4 Elementi kui su parimad koostööpartnerid

Uue Aja peamiseks mootoriks on ka 4 elementi. Kogemuslikult kogeme läbi kõik 4 elementi terve selle retriidi ajal, nii et meil kõigil tekib parem teadlikkus kas ja kuidas elementidega ühenduda ning ka kas ja kuidas neid teistes lugeda ja oma ellu rohkem kvaliteeti luua. Havailastel on ka selle teema kohta palju nippe. 

Mida Matsalu Retriit Sulle pakub?

Sellelt väestavalt nädalavahetuse retriidilt saad sa mitte ainult teadmisi kuidas oma elu muuta ja unistuste elu elama hakata, vaid ka praktilisi näpunäiteid kuidas neid ka edaspidi oma igapäevaelus kasutada. 

Koge kuidas sinu Küllus, Suhted ja Vabadus on omavahelises seoses ja kuidas koostöö nende vahel aitab sul luua su Unistuste Elu!

Retriit aktiveerib sinus veelgi rohkem:

* Selgust

* Enesekindlust

* Eneseväärtust

* Eluülesande ratast

* Enesearmastust

* Tõstab teadlikkust

* Havai tehnikate tarkust

* Sisemise rõõmu äratust

* Kaksikvaimu teadlikkust

* Kuningliku teadvuse aktiveerimist

* Uue Aja Energiate mõistmist

* Selgemat suhtlust

* Mitmeid uusi sõpru jpm

 

Saadaval veel vaid 8 kohta! 

Kohad täituvad kiiresti!

Registreerumine on veel hoos kuni 30.juulini.

Põhjalikumad detailid kava sisust leiad siit!

Matsalu Seiklusretriiti Tutvustav Video

Tutvu Matsalu paradiisi tundega läbi selle väikese videokokkuvõtte

 

Maksevõimalused

Ühekordne Makse & Säästa - Kui sul pole võimalik maksta krediitkaardiga siis võta meiega ühendust teiste maksevõimaluste kohta siin: [email protected]

Ühekordne makse ja säästmine

$305.00 EUR

Aktiveerimine

Nipid ja Tööriistad

Teadlikkus

Maandamine

Manifesteerimine

Broneeri Minu Koht

Paaridele

$560 EUR

PER MONTH

Aktiveerimine

Nipid ja Tööriistad

Teadlikkus

Maandamine

Manifesteerimine

Broneeri Minu Koht

Majutuse jaotumine toimub vastavalt registreerimisele. Kes ees see mees! Majutus mitmekohalistes tubades.

Aloha saadikud:

Crystal Ra Laksmi-Ditton ja Michael Ditton esitlevad:

Kaksikvaimud ja Uue Aja Navigaatorid  Havailt Crystal Ra ja Michael hoiavad selle retriidi ajal mitte ainult ruumi, et luua parim ja turvaline keskkond kõikidele osalejatele avardumiseks, vaid ka jagavad oma lugusid, nippe ja tööriistu oma paljudelt seiklustelt nii elus kui maailmas et igat osalejat mitte ainult inspireerida vaid ka motiveerida elama oma elu rohkem iseenda tingimustel. Teadliku armastuse embuses aktiveeruvad kõigi osalejate sügavamad olemused nii et selles ruumis saavad ärgata nii meie sisemised perekonnad kui ka uued taipamised, et muuta meie elu tõeliseks muinasjutuks! 

 

Broneeri Minu Koht
Close

50% Complete

Just enter in your name and email to secure your spot. It's 100% FREE.