€40,00 EUR

An account already exists with this email address. Is this you?

Sign in
 

Kaheksa Rahamagnetit

Kaheksa Rahamagnetit sisaldavad meditatsioone ja juhiseid:

1. Aktiveeri oma Raha kahesuunaline liiklus

2. Õpi rahasse suhtuma holistiliselt

3. Lihtne võti mis muudab sind raha ja külluse magnetiks

4. Mikro ja makrokosmose aktiveerimine külluseks

5. Käivitame sinu eluülesande läbi alateadvuse

6. Havai külluse võti, mis avab su raha kanalid

7. Külluse ratta aktiveerimine sinu elus

8. Külluse ratta võtmesektori puhastus

Antud toode on esimene samm Külluse Akadeemias ja aktiveerib külluse kahesuunalise liikluse kui see tööle panna. Iga ostja saab ise valida kas ta soovib antud toodet läbi töötada kaheksa päeva, nädala või kuuga. 

Suurimad saavutused mis on nende toodetega saavutatud on - kolm inimest on saanud tuttuued autod, üks inimene manifesteeris oma maja, mitmed said suuremaid lotovõite ja paljud manifesteerisid omale parema töökoha või unistuste partnerid ja palju muud.

***

LAHTIÜTLUS. Meie roll on sind toetada ja assisteerida sinu eesmärkide saavutamisel, aga su edu sõltub peamiselt su enda panusest, motivatsioonist ja pühendumisest ning praktiseerimisest. Me ei saa ennustada sinu tulemusi ja ka garanteerida et sa saavutad teatud tulemused kasutades infot mida saad Infinite Activationi või Oü New Flow firmadelt. Ostes selle programmi paketi kinnitad, et saad aru et iga osaleja tulemused sõltuvad tema taustast, pühendumisest ja teistest faktoritest.

***

HOOLITSE SELLE EEST ET KUI SA OLED TOOTE EEST MAKSNUD, SIIS PANED JÄRGMISELE LEHELE MIS ÜLESSE TULEB KASTIDESSE OMA NIME, EMAILI JA SALASÕNA NING SALASÕNA KINNITUSE ENNE KUI VÄLJA LOGID. SEE INFO AITAB SUL TOOTE LEHELE KA HILJEM SISSE LOGIDA! AITÄH JA EDU!

Mida Rahamagnetitest räägitakse?

(Postitus mais 2018) Minu peres oli juba 2 autot (7 kohaline suurem ja sõiduauto) ning otsest vajadust veel ühe järgi polnud. Siiski hakkasin ühel hetkel mängima mõttega, et kul oleks üks suveauto. Rääkisime sellest peres talvel ja sinnapaika see asi jäi. Ei mingeid omavahelisi arutelusid rohkem, ega autolehtede lappamist minu poolt. Unistust kandsin endas aga edasi, osalesin Crystali KSUE koolitusel ning tegin igakuiseid koduülesandeid (sh rahamagneteid) . Umbes kuu aega tagasi kontserdil olles sain teada, et kodus ootab mind üllatus. Oligi 🙂! Vaata täpsemalt siit: http://crystalralaksmi.com/eesti/pireti-uue-auto-manifesteerimine-labi-rahamagnetite-toote-ja-ksue-kursuse/

Piret Peters

'Kas oleksin kuu aega tagasi sellist kingitust osanud oodata?' ütles Annika peale seda kui oli saanud kingituseks tuttuue Volvo peale Rahamagnetitega töötamist! Vaata täpsemalt siit: http://crystalralaksmi.com/eesti/wp-content/uploads/2018/09/Annika-auto.jpg

Annika Kalnin